Питання-відповіді Як обрати натяжну стелю? Які є види фактур та матеріалів?


Як обрати натяжну стелю? Які є види фактур та матеріалів?
Натяжна стеля - хороший варіант як для оселі так і для бізнесу. Тому в залежності від застосування стелі та місця її монтажу, буде залежати і її різновид і фактура матеріалів і способи кріплення. То ж перш за все - зважте, що кожен з різновидів стелі має свої характеристики, а отже і місце застосування.
Приміром класична натяжна стеля чи натяжна стеля в формі арки - оптимальний варіант для офісу, магазинного чи виставкового приміщення. Натяжна стеля "перехід в інший рівень" як і "стеля-хвиля" - цікаве рішення для дому. А натяжна стеля "зоряне небо" - ідеальна для спальні, дитячої чи припустимо романтичного ресторану.

Щодо фактури натяжних стель, тобто вигляду і властивостей основних матеріалів, то вона може бути матова, глянцева або напівглянцева. Залежно від стилю інтер'єра, який ви прагнете одержати необхідно прийняти рішення на користь однієї з структур. Хоча в окремих випадках можливе їхнє компонування.

  • Структура стелі глянцева:
Ідеальна для сучасних стилів оформлення інтер'єрів. Глянцева стеля візуально підіймає приміщення, відбиває предмети, що перебувають у приміщенні, видна гра світла від люстр або бра.

  • Структура стелі напівглянцева: 
Напівглянцеві стелі - це стелі типу металік. У них також видне відбиття предметів, що перебувають у приміщенні тільки менш чітко. Такі стелі також ідеально підходять для сучасних стилів інтер'єру, особливо якщо в оформленні інтер'єру використані металеві елементи (ручки на меблях, холодильник кольору металік, хромовані труби).

  • Структура матова:
Вписується абсолютно в усі інтер'єри від класики до модерну. Матові стелі бувають просто білі або мають якісь відтінки, можуть мати структуру під оксамит або ж бути з тканини. Так само матові натяжні стелі використовуються для нанесення графічних малюнків.

 

Матеріал з яких створюють натяжну селю, також різняться. Наші стелі можуть бути виготовлені із плівки ПВХ або тканини. Плівкові стелі - це стелі можуть бути всіх перерахованих вище фактур, тканинні ж можуть бути тільки матові. Особлива увагу звертаю на те, що всі плівкові стелі із шириною стелі більш 2-х метрів, будуть мати шви. Тканинні ж стелі не мають швів, тому їх часто називають безшовними натяжними стелями.