Питання-відповіді Системи зоряне небо


Що являє собою натяжна стеля "зоряне небо"? 

Натяжна стеля "зоряне небо" - це щось неймовірне, захоплюєче дух. З такою стелею ви у власній квартирі чи будинку кожен день потрапляєте в атмосферу казки та романтики.

Що таке система «зоряне небо»? Вдень вона виглядає як звичайна однотонна стеля темного кольору. А ввечері перетворюється в небо з яскравими зірками що палають.

Як це робиться? Існує кілька різновидів, технологій виготовлення і монтажу "зоряного неба". Мабуть, найпростіший варіант - це натяжна стеля з нанесеним на полотно малюнком люмінесцентною фарбою, який ввечері, при певному освітленні, світиться. Другий (найпопулярніший) варіант - це використання світлогенератора і світлових волокон. Ці волокна можуть бути розташовані впритул до плівки і просвічуватися крізь неї, створюючи необхідний ефект. 
Також існує технологія монтажу, при якій для светопередающіх волокон у плівці робляться отвори, що дозволяє створювати ефект зорепаду. Однак у цього типу стелі є один недолік - він не зовсім привабливо виглядає вдень, тому частіше за все така технологія використовується для нічних клубів та інших закладів. Також, за бажання, у вашому зоряному стелі можуть використовуватися стрази Swarovski, завдяки яким створюється дуже незвичайний ефект розсіювання світла.

Скільки коштувати "зоряне небо"? Все залежить від ваших переваг і задумки дизайну. Ціна буде залежати від площі стелі, від кількості зірок, від того, чи бажаєте ви, щоб на вашому "зоряному небі2 були сузір'я і кристали Swarovski. Також ціна буде відрізнятися в залежності від того, яку саме технологію монтажу стелі ви виберете.

"Зоряне небо" можна розмістити де завгодно. У вітальні воно створить приємну і атмосферу, додасть романтичності спальній кімнаті, а в басейні буде радувати тих, хто любить купатися вночі. Натяжні стелі "зоряне небо2 - це неймовірно красиво, стильно і незвично!