Питання-відповіді Затопили сусіди, що робити? Наскільки надійні стелі з плівки?


Завдяки своїй еластичності натяжна стеля зводить до мінімуму можливій збитки.

Відомо, що гарантовано один квадратний метр стелі може витримати приблизно 100 кг води, а сама стеля боїться лише різких або ріжущих ударів.  А досвід численних «потопів» говорить про те, що плівка витримує набагато більші навантаження.

Отже, сталося нещастя і сусіди вас залили. Вода як правило збиратиметь в одному місці. Міхур, що утворився пробивати (проколювати) не можна: по-перше, Ви не зможете тоді контролювати витікання води через отвір і скоріш за все заллєте сусідів знизу, зіпсувавши  свою підлогу, а по-друге - плівка буде зіпсована.

Для збору води з міхура використовують метод сполучених сосудів: В непомітному місці десь на периметрі натяжної стелі витягується частина плівки з профілю та вводиться під натяжну стелю шланг невеликого діаметра й необхідної довжини. Далі аналогічно до спороження чи то акваріуму, чи висмоктування бензину з баку обережно виливається вода з міхура.

Коли вся вода з-під натяжної стелі буде зібрана, треба знову закріпити плівку в профілі й спробувати відновити розтягнуту натяжну стелю, розігріваючи його тією же газовою «гарматою», яка використалася для його монтажу.

При розтяганні плівки більш, ніж на 15%, її повторне натягування не завжди виходить, але - спробувати однаково треба.

За необхідності роботи по відновленню натяжної стелі можуть бути виконані фахівцями нашої фірми.

Фото, розміщені нижче, дають уявлення про запас міцності високоякісних французьких натяжних стель. На них знято як результат зливання водою, так і ходіння по плівці над стелею під час демонтажу.

Натяжна стеля розтягується під масою води
Еластичність натяжної стелі
Еластичність натяжної стелі
miracle.te.ua
miracle.te.ua
miracle.te.ua
miracle.te.ua
miracle.te.ua
miracle.te.ua
фото всередині
А це - якщо ногами стати прямо по стулі