Питання-відповіді Види натяжних стель


Які бувають різновиди натяжних стель?
На сьогодні технологія натяжних стель — один з найпопулярніших в Європі та Україні зокрема, спосіб надати будь-якому приміщенню естетичного, довершеного, ексклюзивного та неповторного вигляду. Зважаючи на жвавий інтерес споживачів технологія “дзеркальної стелі” постійно еволюціонує, а тому з'являються нові види та варіації натяжної стелі. На сьогодні існують:

 

Однорівнева натяжна стеля 1. Натяжна стеля в одній площині (класична форма):
Класична форма натяжної стелі являє собою рівну площину. Можливе використання як у виключно горизонтальному рівні, так і під будь-яким кутом.
Натяжна стеля виглядає ідеально рівною і плоскою, вирішує проблему вирівнювання базової стелі, приховує можливі перепади та тріщини.
Двохрівнева натяжна стеля 2. Натяжна стеля перехід в іншій рівень (дворівнева, багаторівнева стеля):
Ця конструкція натяжної стелі має найчисленніші варіації. Технічно кількість рівнів необмежена.
Багаторівнева стеля цікава сполученням різних фактур і кольорів. Використовуючи стелю з переходом рівня можна візуально розділити приміщення на різні сектори в залежності від їхнього призначення та використання в майбутньому. Таким чином в в одному інтер'єрі з'являться різні зони. Таким же способом можна підкреслити елементи декору й інтер'єру, повторюючи їхні форми та кольори на стелі. 
Арочна натяжна стеля 3. Натяжна стеля у формі арки:
Характеризується плавним переходом стін у стелю. Використається для зміни стандартної прямокутної геометрії приміщення й надання йому нової форми. Застосовується як з однієї, так і з кількох сторін приміщення, або ж по взагалі по всьому периметру. В останньому варіанті розташування арок можна звести до форми купола. Радіус викривлення й рівень підйому арок з натяжних стель вільно варіюється й змінюється.
Натяжна стеля дюна 4. Натяжна стеля дюна (конус):
Надає приміщенню оригінального вигляду, що досягається за рахунок об'ємної, тривимірної форми, яка візуально нагадує пагорби або дюни. Особливо гармонійно виглядає комбінація дюн і різних конструкцій світильників. Зміна чи налаштування діаметра й глибини конструкції дозволяє отримати різні форми дюн. Лініям переходу від дюни до основної площини натяжної стелі може бути як плавною, так і мати чіткі обриси.
Натяжна стеля хвиля 5. Натяжна стеля хвиля:
Одна зі складних і найбільш гарних форм натяжної стелі. В залежності від дизайнерського рішення крок і висоту хвилі можна підлаштовувати та змінювати. Кількість гребенів хвилі може бути будь-якою. Разом з тим, можливі різні форми хвиль: рівномірна, плавно згасаюча чи наростаюча.
Натяжна стеля Зоряне небо 6. Натяжні стелі зоряне небо:
Натяжні стелі зіркове небо - витончене поєднання натяжної стелі й систем світла на основі оптоволоконних технологій. Застосовується для імітації реального нічного неба в інтер'єрі приміщення. Додатковий ефект глибини зоряного неба досягається за рахунок застосування глянцевих фактур. При створенні цієї конструкції можливе відображення різних образів нічного неба. Наприклад: скупчення галактик, сузір'я, знаки зодіаку, Чумацький Шлях з різною яскравістю світла зірок і ефектом мерехтіння.