Питання-відповіді Технологічні переваги натяжних стель


Основна перевага - універсальність їхнього застосування.
Технологія натяжних стель, дозволяє монтувати та встановлювати їх в будь-якому інтер'єрі. Зокрема це оптимальний (і за ціною і за якістю) варіант для власної оселі, офісу, конференц зали, ресторану, бару, нічного клубу та будь-якого іншого приміщення, адже зважаючи на сучасні матеріали та різновиди стель встановити їх можна в приміщенні будь-якого призначення.
Не менш важливою технічною чи то пак технологічною перевагою натяжної стелі, є швидкість монтажу та відсутність потреби попередньої підготовки поверхні. Тобто натяжна стеля, "ховає" всі дефекти, нерівності та неестетичні елементи. Й при вмілому створенні, потребує мінімум часу.
Крім очевидних естетичних переваг, а також вже наведених вище позитивних факторів, наші натяжні стелі мають чимало переваг над іншими різновидами стелі. Зокрема:
  • міцність: витримують тиск на поверхню до 100 кг/кв.м та на розрив - 15 Мпа/кв.м;
  • довговічність: зберігають всі свої властивості в діапазоні температур від -5 до +50 градусів;
  • екологічність: матеріали з яких виготовляють натяжні стелі — сертифіковані і не несуть жодної шкоди здоров'ю людини;
  • безпечність: матеріали з яких виготовлені натяжні стелі - не горять, а плівка — вогнетривкий матеріал;
  • легкість: товщина від 0,15 до 0,3 мм, маса плівки близько 230 г/кв.м. А це означає, що навіть тонкий дерев'яний дах мансарди — з легкістю її "подужає".
  • практичність використання: поверхня не боїться ударів (окрім гострих предметів) і є водонепроникною. При потребі її можна і протирати і мити.
  • естетичність: поверхні абсолютно рівна, а коефіцієнт поглинання світла для глянцю - від 30%. Окрім того натяжна стеля, володіє надвисоким відсотком відображення. При підборі потрібної фактури, натяжна стеля може бути дзеркалом над вашою головою.