Питання-відповіді Монтаж натяжної стелі


Натяжні стелі є за своєю суттю складними конструкціями. То ж без спеціального обладнання та фахівців провести їхній монтаж — неможливо.

Проте, попри складність, технологія натяжної стелі, передбачає швидкий монтаж. Це власне є одним з вирішальних факторів (на рівні з ціною, якістю та красою), які схиляють людину обрати французьку натяжну стелю.

Час встановлення одної стелі звичайної складності в приміщенні середніх розмірів становить декілька годин. Крім того, потрібно зауважити на зручність планування і підготовчих умов для виконання ремонтних робіт в цілому.

Монтаж натяжної стелі в більшості випадків проводиться на фінальних стадіях ремонту, після завершення великих робіт. Виклик фахівців для заміру призначається перед наклеюванням шпалер.

Технологія монтажу французьких натяжних стель всіх типів вимагає відступити від чорнового або несучого стельового покриття приблизно 3 см і більше, якщо за натяжною стелею передбачається установка будь-яких інших пристроїв (світильників, комунікацій, проводки). Полотно натяжної стелі встановлюється на пластиковий або алюмінієвий профіль («багет»), який закріплюється на стінах або стелі-основі за системою дюбель-саморіз.

Метод кріплення полотна натяжної стелі в профілі залежить від типу натяжної стелі:
 

  • для вінілових стель застосовується гарпунний або штапіковий способи;
  • для безшовних натяжних стель — шнуровий або безшнуровий способи.

Зазори між стикуванням натяжної стелі зі стінами, часто, ховаються пластиковою декоративною вставкою з твердого або гнучкого ПВХ.

Нижче наведено деякі етапи монтажних робіт:
 


Монтаж світодіодної полоси
Монтаж системи зоряного неба
Зоряне небо
Корегування шпателем підготовленої і прогрітої стелі
Корегування шпателем підготовленої і прогрітої стелі
Корегування шпателем підготовленої і прогрітої стелі
Підготовка монтажної ленти під монтаж світильника
Проклювання прокладки на місце встановлення світильника